Autoři

 • Danka Šárková

  Spisovatelka Danka Šárková (1969) pravidelně publikuje v časopisech pro ženy a je lektorkou kurzů psaní. Pracuje v oblasti osobního rozvoje a alternativní medicíny. Vystudovala postgraduální kurz psychologie a stále se věnuje studiu hlubinné psychologie.

  Doposud napsala knihy Nezlomená osudem, Co se dnes hraje? Pohádky 21. století, Zašívaná panenka, Tři plus jedna, Příběhy na lehátko (Láska, Nevěra, Tajemno, Zvířata a Osud), Cesta za "hranice", Čekala jsem dlouho!, Světlo a tma, Horal(ka) a Víkend / Tajemno.

  Říká o sobě: "Každý problém beru jako výzvu na své cestě životem, snažím se vše přijmout, prožít a odžít."

  open_in_new www.dankasarkova.cz  open_in_new Facebook

 • Josef Kasperkevič, Petr Nečas, Jan Hrubý

  Autory knihy Tugendhat 77 spojuje nejen letité přátelství, ale také fascinace příběhem značky Tatra. Každý z nich v něm nalezl svoji vlastní inspiraci – Josef Kasperkevič k založení spolku Tatra Heritage, Petr Nečas ke tvorbě originálních grafických motivů a Jan Hrubý pro autorské a dokumentární fotografie. 

  Zřejmě nejlépe jejich společné úsilí vystihuje setkání nejvýznamnějšího českého automobilu Tatra 77 a nejcennější české památky moderní architektury, funkcionalistické vily Tugendhat, které připravovali od roku 2010.

  open_in_new www.tatraheritage.cz

  open_in_new www.tugendhat77.cz

  open_in_new facebook.com/tatraheritage