Knihy pro další prodej

Dodáváme knihy za výhodných podmínek knihkupectvím pro další prodej, ale i knihovnám a dalším organizacím. Protože u nás objednáváte knihy přímo u nakladatelství, jsme schopni poskytnout vysoký rabat.

Jak objednat?

Registrace B2B účtu

Nejlepším způsobem je registrace účtu a následné zaslání zprávy naší zákaznické podpoře, že chcete účet přepnout do režimu B2B. Účet Vám zpravidla přepneme do několika minut, nejpozději však následující pracovní den. Poté se Vám po přihlášení budou v e-shopu zobrazovat ceny po odečtení rabatu.

Odeslání objednávky

Odešlete objednávku přímo prostřednictvím e-shopu www.ami-publishing.cz.

Pokud nemáte účet přepnutý do režimu B2B nebo pokud nemáte účet ještě vůbec vytvořen, uveďte do poznámky během objednávkového procesu, že nakupujete za účelem dalšího prodeje, nebo že objednáváte knihy do knihovny. Ceny v objednávce Vám budou dodatečně upraveny podle poskytnutého rabatu.

Podmínky objednávky

Minimální hodnota objednávky je 2.000 Kč bez DPH. Objednávku lze platit předem převodem nebo dobírkou, případně si můžete vyžádat zálohovou fakturu. Ve všech případech bude faktura (daňový doklad) přiložena v zásilce, na žádost ji můžeme zaslat i e-mailem.

Poskytovaný rabat

Knihy Danky Šárkové

Odebírané množství jednoho titulu Poskytnutý rabat
1-5 ks 35 %
6-10 ks 37 %
11-20 ks 39 %
21 ks a více 40 %

Kniha Tugendhat 77

Odebírané množství jednoho titulu Poskytnutý rabat
5-9 ks 25 %
10-14 ks 30 %
15 ks a více 35 %

Kniha TATRA 80: Tři životy slavného Schichtova kabrioletu

Pro tento titul bohužel nenabízíme možnost prodeje s rabatem.

Dodací podmínky

Knihkupectvím a knihovnám odesíláme zásilky Českou poštou nebo přepravní společností DPD. Cena doručení Vám bude zobrazena při zadávání objednávky v e-shopu. Pokud hodnota objednávky překročí 5.000 Kč bez DPH, nebude Vám poplatek za doručení účtován.

Zásilky jsou odesílány zpravidla během tří pracovních dní. Pokud bude doba dodání delší, budeme Vás informovat prostřednictvím e-mailu.

Máte další otázky? Chcete navázat jinou formu spolupráce?

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese velkoobchod@ami-publishing.cz, prostřednictvím webového formuláře, a nebo na telefonním čísle uvedeném v kontaktech.