Čekala jsem dlouho! - Danka Šárková
  • Čekala jsem dlouho! - Danka Šárková
  • Čekala jsem dlouho! - Danka Šárková

Ukázka

1968 – nemusíte se bát

Seděla na lavičce a koukala se před sebe na koleje. Oprýskaná lavice byla ještě na oprýskanějším nástupišti číslo dvě. Kolej číslo tři, kterou měla před sebou, se jí občas rozdvojila, protože přes slzy nebyla schopná zaostřit zrak.

Mám to udělat? ptala se sama sebe. Na sobě měla květované šaty, které přesně zapadaly do letního času. Překřížila nohy, na kterých měla nazuté bílé lakované lodičky na kačence. Vedro způsobilo, že měla obě lýtka nateklá. Mezi nalitými prsy jí stékal čůrek potu. Kapička hledá cestu v čárce mezi ňadry, která ji už dva týdny bolela. Rychlík, na který čekala, měl projet za deset minut. Nechce nikam jet. Už nechce nikam odjíždět, chce se vydat na úplně jinou cestu, než kam má namířen vlak.

import_contactsPokračovat ve čtení ukázky play_circle_filledAudioukázka

Čekala jsem dlouho!

199,00 Kč s DPH
129,00 Kč Sleva 35 %

Anotace

Krev není voda. Jak spolu vycházejí ženy z jedné rodiny, když má každá úplně jinou představu o tom, jak chce svůj život prožít? Změnilo se toho tolik v lidské společnosti? Nejstarší Květa se upíná k modelu muž živitel, její dcera Martina prahne po tom být úspěšnou podnikatelkou a mladší Anička se touží uživit svojí kreativitou. Opravdu chtějí to, co si vysnily, nebo je osud jenom zkouší, co vydrží? Jak ovlivní jejich životy partneři, a co když do jejich života zasáhne emigrace, nemoc nebo smrt? Říká se, že teprve v bolesti člověk pozná své hlubší vědomí.

Kniha Čekala jsem dlouho je o soužití tří generací v letech 1968 až 2015. Zjistíte, že nikdy není pozdě a že na svou životní lásku je možné čekat i padesát let. Děj knihy vás vtáhne natolik, že se v ní občas najdete - ať v roli babičky, matky, dcery, vnučky nebo jako děda, otec, manžel, milenec či syn někoho z nich.

Počet
Skladem

Počet stran
128
Vazba knihy
vázaná
Místo vydání
Brno
Rok vydání
2015
Pořadí vydání
1.
Žánr
román
Nakladatel
AMI Publishing
Kód
978-80-905932-1-3
 

Poštovné zdarma

při objednávce nad 1500 Kč