Zašívaná panenka - Danka Šárková
  • Zašívaná panenka - Danka Šárková
  • Zašívaná panenka - Danka Šárková

Ukázka

Skvěle – rok 1988

„Dělají zase problémy, někdo volal do knihovny,“ říkám, jakmile překročím práh bytu jednoho z disidentů, který podepsal Listinu práv a svobod.

Vaškovi se podařilo dát dohromady skupinku lidí, kteří mají zájem o moji přednášku. Tu jsem si připravila už před lety a postupně se snažím své Tajemství předávat lidem, kteří už nechtějí jako chovné ovce naslouchat komunistickému režimu.

„Jsem tady, ale už je to opravdu velice na hraně. Mám pocit, že se to nějak přiostřuje. Je to stále horší,“ pokračuji ve svém monologu.

import_contactsPokračovat ve čtení ukázky play_circle_filledAudioukázka

Zašívaná panenka

189,00 Kč s DPH
114,00 Kč Sleva 40 %

Anotace

Manželé Jandovi spolu žijí roky v jedné domácnosti, ale teprve po letech zjistí, že se vůbec neznají. Protiklady dvou zcela rozdílných osobností a vzájemná tolerance jim skýtá nemálo krásných okamžiků, ale též vyhrocených situací, kdy jde o vlastní životy. Až na malá škobrtnutí by oba propluli desetiletími, ale vše změní příjezd záchranné služby…

Hlavní hrdinka Lada vám barvitě líčí svůj osud, který se s ní nemazlil. Svým myšlením a láskou k životu najde vždy cestu, jak být šťastná. Učí to klienty ve svých seminářích a jistě osloví mnohé čtenářky, které zjistí, že velký životní problém je jen zkouškou na jejich životní cestě.

Počet
Skladem

Počet stran
112
Vazba knihy
vázaná
Místo vydání
Brno
Rok vydání
2016
Pořadí vydání
2.
Žánr
novela
Nakladatel
AMI Publishing
Kód
978-80-905932-2-0
 

Poštovné zdarma

při objednávce nad 1500 Kč